درباره ما

درباره ما

شركت نقشه پردازان آسیا يكي از شركت‌هاي مهندسي ايراني است كه در اجراي پروژه‌هاي عمرانی و صنايع جنبي مرتبط با اين حوزه‌ فعاليت دارد. پيشينه نقشه پردازان آسیا متمركز بر ارائه خدمات مهندسي پيشرفته در زمينه‏ طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی تاسیساتی ، ابنیه وابسته نیروگاهی و ساير خدمات مرتبط مورد نياز در صنايع مذكور مي‌باشد. هسته اوليه شركت با بهره‏گيري از كارشناسان و متخصصين شكل گرفته و با ايجاد ساختارهاي مناسب مديريتي و تخصصي مربوطه، مسئوليت كامل مشاوره و مهندسي پروژه‏ها به انجام رسيده است.
شركت مهندسي نقشه پردازان آسیا با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبتی و 25 سال سابقه و بيش از 100 نفر كاركنان ثابت خود كه اکثریت آن كادر تخصصي در زمينه‏هاي مختلف مي‌باشند، خدمات مهندسي را در سراسر ايران عرضه مي‌كند.

كادر فني شركت در زمينه‌هاي تخصصي سازه،معماری، برق، مكانيك، برنامه‏ريزي، كنترل پروژه، ژئوتكنيك، زمين‏شناسي، هيدروليك، هيدرومكانيك، آب‌هاي زيرزميني، مديريت منابع آب، هيدرولوژي و رسوب، هواشناسي، محيط زيست، نقشه‏كشي و نقشه‏برداري، خطوط انتقال، برج‌گذاري، ابنيه و برآورد متره، خاك و پي، آبياري، زهكشي،كشاورزي،فضاي سبز،راه‌اندازي،پيمان و رسيدگي، كنترل و حفاظت، توزيع، سازه‌هاي دريايي، شبكه‌هاي انتقال گاز،ايستگاه‌هاي پمپاژ گاز و …فعاليت مي‌كنند.
با اتكاء به تجارب غني و با ارزش حاصله از اجراي پروژه‏هاي متعدد، شركت مهندسي نقشه پردازان آسیا در حال حاضر از لحاظ كادر تخصصي، اطلاعات فني- كارشناسي و امكانات دفتري يكي از کاملترین شركت‌هاي مهندسي در زمينه صنعت ابنیه و ساختمان محسوب مي‌گردد، و آمادگي پذيرش و اجراي طرح‌هاي پيچيده صنعتي به شكل مستقل و يا با همكاري شركت‌هاي مشاوره‏اي و سازنده را در اقصی نقاط ايران اسلامي دارا مي‌باشد.

Document

شرکت مهندسي نقشه پردازان آسیا در مراحل اجرايي پروژه‏هاي خود خدمات ذيل را ارائـه مي‌نمايد

مطالعات امكان سنجي شامل بررسي‌هاي فني- اقتصادي(Feasibility studies)
مطالعات امكان‌سنجي (تعيين محل) شامل مطالعات شبكه و پخش بار، زمين‏شناسي، ژئوتكنيك، محيط زيست، سوخت‏رساني، منابع آب، انتقال آب، جاده‏هاي دسترسي و موارد ديگر.
مديريت، برنامه‌ريزي و كنترل پروژه
مطالعات توجيهي فني- اقتصادي
طراحي مقدماتي، تهيه مشخصات فني و تهيه اسناد مناقصه
انجام تشريفات مناقصه، بررسي و ارزيابي فني و مالي، مذاكرات قراردادي، تهيه اسناد فني- قراردادي
طراحي مفهومي، پايه و تفصيلي
بازنگري و كنترل طراحي
بازرسي فني ساخت و آزمايش تجهيزات در كارخانجات سازنده
نظارت عاليه و كارگاهي بر اجراي كارهاي ساختماني و تاسيساتي، نصب، تست و راه‏اندازي تا مرحله تحويل قطعي
ارائـه خدمات مهندسي در دوران بهره‏برداري و بهينه‌سازي تأسيسات و صنايع
MC ايفاي نقش مديريت پيمان در پروژه‌هاي صنعت برق، آب، نفت و گاز براساس استانداردهاي به روز مديريت پروژه
مشاركت در پروژه‌هايB.O.O، B.O.T
اجراي فرايند تأمين تجهيزات براي طرح‌هاي عمرانی
مديريت اجراي پروژه‌هاي اجرايي از طريق به‌كارگيري زنجيره تأمين گسترده
هدف شركت مهندسي نقشه پردازان آسیا جلب رضايت كارفرمايان با ارائه پيشنهادهاي رقابتي و از طريق ارائـه خدمات طراحي و مهندسي مناسب با ايجاد مطلوبيت در سه فاكتور كيفيت، زمان و هزينه انجام پروژه مي‌باشد. تعهد و توجه عميق به برآورده نمودن نيازهاي كارفرمايان مشي اصلي كاركنان نقشه پردازان آسیا بوده و به عنوان اصلي مهم از سوي ايشان در نظر گرفته مي‌شود.

  • چشم انداز و ماموریت ها
  • گواهی نامه ها
  • تقدیرنامه ها
چشم انداز و ماموریت ها
چشم انداز ها (vision)
"ارائه خدمات مهندسی، مدیریت، تدارکات، ساخت و ساز با کیفیت باال و تبدیل شدن به شرکت پیشرو عمرانی ساختمانی از طریق توسعه افراد و سازمان نپا سازه و بکارگیری تکنولوژیهای نوین با هدف نیل به آسایش و آرامش و ارتقاء معنویات مشتریان
ماموریت (Mission)
سرمایه گذاری در صنعت ساختمان، انبوه و بلندمرتبه سازی. ایجاد ارزش افزوده پایدار برای سهامداران و ذینفعان از طریق دستیابی به دانش فنی روز، ارتقاء D&R و توسعه روابط پایدار بلندمدت با اولویت ارتقاء فرهنگ ایمنی و صیانت از محیط زیست
ارزش بیانیه (Statement Of Value)

Quality Construction

توجه به کیفیت در خدمات مهندسی/ساخت و کسب مزیت رقابتی باالتر

Honest Service

ارائه خدمات صادقانه – حرفه ای و در تراز بین الملی

Great Values

پیشتازی در دستیابی و ارتقاء ارزشهای واالی انسانی، اعمال استانداردهای زیست محیطی و ارائه محصوالت و خدمات ایمن، بادوام ، رقابتی و لوکس

شعار نپاسازه متعهدیم به بهبود مستمر با توجه به محیط زیست و ارزشهای واالی انسانی
گواهی نامه ها
تقدیرنامه ها

    Document