سرخرود

خرید ملک در سرخرود

موقعیت مکانی شهر زیبای سرخرود از شرق به شهر فریدون کنار و شهر محمود آباد از غرب متصل می باشد. همچنین از سمت جنوب به ۲ تپه سرسبز باستانی با نام‌ تپه‌های قلاکتی خواهید رسید. قدمت این تپه‌ها به ۲۰۰ سال پیش می‌رسد. حاشیه دریای خزر قطب های گردشگری بسیاری دارد ، شهر سرخرود یکی از قطب های گردشگری جدید این منطقه است .شمال این شهر به اراضی بایر و تپه های ماسه ای و قسمتی از آن به ساختن ساختمان های لوکس و ساحلی جدید اختصاص یافته است و از جنوب به شهرستان آمل متصل است. از آنجاییکه سرخرود در حال پیشرفت است سرمایه گذاری در سرخرود، سرمایه گذاری مطمئن برای مالکان محسوب می شود.
این شهر ساحلی در امتداد خط دریا و انتهای رود هراز قرار دارد. شهر ساحلی سرخرود واقع در شهرستان محمودآباد، از زیباترین مناطق گردشگری مازندران است. این شهر ساحلی از یک سمت منظره زیبای دریای خزر و از سمت دیگر، دشت های سرسبز و هموار در پهن دشت دامنه البرز، با سرمایه گذاری مسکن در سرخرود از سحر انگیزترین مناظر دلنواز مازندران بهرهمند شوید.
اگر قصد سرمایه گذاری دارید خرید خانه در سرخرود را پیشنهاد می دهیم. زیرا قیمت خانه در سرخرود رو به افزایش می باشد. این امر یکی از مهم ترین دلایل سرمایه گذاری در این شهر است. شهر سرخرود از آنجایی که شهری ساحلی با طبیعت سرسبز است جاذبه های دیدنی بسیاری نظیر تالاب شیرا، پیست اسکی سرخرود و… را شامل می شود که نظر بسیاری از گردشگران را به سمت خود سمت خود جلب کرده است. ازین رو شهر سرخرود در حال توسعه بوده و هرساله بر قیمت املاک این شهر افزوده خواهد شد.

مزایای سرمایه گذاری در سرخرود

امکانات رفاهی: خرید خانه در شهر توریستی سرخرود یک فرصت مناسب برای سرمایه‌گذاری است که با مزایای چشم‌گیری همراه است. در سایر مناطق امکانات و مزایا سرمایه گذاری و خرید ملک در شهر سرخرود را به سختی میتوانید در دسترس داشته باشید .
 سهولت در انجام معاملات: در سرخرود، معاملات به سهولت و آسانی انجام می شود که این امر موجب تسریع بخش شدن این موضوع شده است.
جلوگیری در اتلاف وقت: از دیگر مزایا خرید خانه در این شهر صرفه جویی در وقت است بدین معنا که شما زمانی برای انتخاب مصالح ، اخذ مجوز ،معمار و نیروی کار صرف نمیکنید. شما در این شهر با هر سلیقه ای میتوانید ملک موردنظر خود را پیدا کنید و آن را به سرعت معامله کنید.
استفاده از مصالح با کیفیت در ساخت: امروزه چالش کیفیت مصالح برای ساخت و ساز همواره با ما همراه بوده و هست، در این شرایط شما میتوانید از فرصت پیش آمده استفاده کنید .در شهر سرخرود شما با مصالح مرغوب و با کیفیت روبه رو خواهید شد که موجب باارزش تر شدن ملک و دوام آن میشود.
در زندگی امروز وقت بسیار ارزشمند است و باید ساخت ساختمان‌ها سریع تر به پایان برسد. شرکت نپاسازه در رزومه کاری خود نسبت به تحویل واحد در وقت تعیین شده سربلند است. امروزه شهر سرخرود در استان مازندران از لحاظ ساخت و ساز به سرعت رو به پیشرفت می باشد.  همان طور که تولیدات صنایع کشاورزی و دامی به سرعت در حال ساخت می باشد، ساخت ساختمان نیز در استان مازندران که قیمت ویلا و آپارتمان بسیار رو به افزایش است به سرعت رو به رشد است.
شرکت مهندسی نقشه پردازان آسیا با ۳۰ سال سابقه درخشان در زمینه ابنیه و تعهد کاری بالا در تحویل به موقع واحد های در دست ساخت، آرامش خاطر شما عزیزان را در شهر زیبای سرخرود به ارمغان می آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از صفحه

پروژه بزرگ (Four seasons beach tower) دیدن نمایید یا با شماره ۷۹۲۹۸۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *