بلاگ – سایدبار راست

پیش فروش محدود پروژه برج فورسیزن-سرخرود

توسط 10 آوریل 2023

به مناسبت عید سعید فطر تعداد محدودی از واحدهای برج 26 طبقه در حال احداث فورسیزن واقع در مازندران – شهر سرخرود – خط دریا- با شرایط ویژه از تاریخ 1402/01/21 لغایت 1402/02/15 بصورت پیش فروش واگذار می گردد .

علاقمندان جهت سرمایه گذاری و خرید با شماره 79298000 واحد فروش ، تماس حاصل فرمایند.

دفتر مدیریت فروش برج فورسیزن – شرکت نپا سازه

طرح اولیه برج ساحلی فورسیزن سرخرود

توسط 16 ژانویه 2023

با تلاش واحد طراحی معماری شرکت نقشه پردازان آسیا ( نپاسازه) طرح اولیه پروژه برج ساحلی فورسیزن سرخرود آماده شد.

خاطر نشان می گردد احداث پروژه سرخ رود در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع در قالب 2 برج 25 طبقه مشرف به دریای خزر با زیربنای کل تقریبی 130 هزار متر مربع واقع در استان مازندران، شهر سرخ رود، بلوار دریا به زودی آغاز می گردد.

متقاضیان جهت ثبت درخواست اولیه خود می بایست از لینک ذیل جهت تکمیل فرم اقدام نمایند.

فرم جمع آوری اطلاعات متقاضیان خرید پروژه سرخ رود

احداث پروژه سرخ رود در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع

توسط 31 دسامبر 2022

احداث پروژه سرخ رود در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع در قالب 2 برج 25 طبقه مشرف به دریای خزر با زیربنای کل تقریبی 130 هزار متر مربع واقع در استان مازندران، شهر سرخ رود، بلوار دریا به زودی آغاز می گردد.
این 2 برج 25 طبقه با امکانات کامل رفاهی، استخر، فضای ورزشی و تفریحی، فضای تجاری و مسکونی احداث خواهد شد.
متقاضیان جهت ثبت درخواست اولیه خود می بایست از لینک ذیل جهت تکمیل فرم اقدام نمایند.

فرم جمع آوری اطلاعات متقاضیان خرید پروژه سرخ رود

مصاحبه مدیرعامل در شبکه یک

توسط 17 نوامبر 2021

مصاحبه مدیرعامل محترم مجموعه عمرانی ساختمانی نقشه پردازان آسیا (نپا سازه) در شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی در تاریخ 27 آبان ماه سال 1400 به صورت زنده ساعت 12:40 ظهر برگزار گردید.

مختصری از مصاحبه ایشان را میتوانید مشاهده بفرمایید.

https://nepasazeh.ir/wp-content/uploads/2021/11/شبکه-1.mp4

پیشرفت قابل توجه پروژه نارنج 8

توسط 9 نوامبر 2021

مقایسه پیشرفت فیزیکی پروژه برج لوکس نارنج 8


با تلاش و پشتکار و برنامه ریزی دقیق مالی و اجرایی و تامین مواد و مصالح و متریال علی رغم همه سختی ها و کاستی های بازار پیشرفت فیزیکی ملموس در پروژه برج لوکس نارنج 8 طی دو تصویر بالا در بازه زمانی یک ساله نمایان است.

تقدیر از خیر مدرسه ساز مهندس یعقوبی

توسط 9 نوامبر 2021

همایش بین المللی تکریم خیرین مدرسه ساز

نخستین همایش بین المللی تکریم خیرین مدرسه‌ساز خارج از کشور با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش ،رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ، رئیس سازمان نوسازی مدارس و جمعی از خیرین مدرسه ساز داخل و خارج از کشور در مهرماه سال 1400 در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ، نخستین همایش بین المللی تکریم خیرین خارج از کشور عصر امروز ۱۷ مهر ماه سال ۱۴۰۰ در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی با حضورجمعی از خیرین مدرسه‌ساز داخل و خارج از کشور، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، مهراله رخشانی‌مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور،اعضای هیات مدیره(حاج اقا شاه حسینی،مهندس قلم چی،دکتر اسپرورین)،شورای بانوان خیرین مدرسه ساز  و جمعی دیگر از مسئولان  برگزار شد.

در آغاز این جلسه کلیپی از مرحوم حافظی رئیس اسبق جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و صحبت های ارزشمند ایشان در خصوص امر مقدس مدرسه سازی پخش شد.

در این همایش که برای اولین بار و با هدف تجلیل از زحمات و خدمات خیّرین نیک اندیش مدرسه‌ساز مقیم خارج از کشور برگزار شد، تعدادی از این خیرین از جمله ، مرضیه سراج ، امین الرعیا ، حاج محمد احتیاطی ، فرج اله یعقوبی ، فاتح صالح زهی ، امیر مهدی میر ناطقی ، امامی ، شریف بازرگان و مهران مانوسی  مورد تقدیر ویژه قرار گرفتند و از سردیس خیر نیکوکار «جواد موفقیان» و زنده‌یاد «حسن علی علی‌پور» و «کریم مردانی آذری» رونمایی شد.

همچنین چند نفر از خیّرین مدرسه‌ساز مقیم کشورهای دیگر از جمله پروفسور رونقی از آمریکا،مهندس باباخانی از آلمان ،دکتر سعیدی از آمریکا ، فقیهی از امارات ،عبدالجلیل قاسمی از امارات ، سید رضا حسینی از ترکیه و دکتر مصلی نژاد  در ارتباط تصویری با محل همایش به بیان نقطه نظرات خود پیرامون اهمیت مدرسه‌سازی و لزوم ترغیب افراد به مشارکت در این امر مهم پرداختند.

در حاشیه این مراسم تفاهم‌نامه تشکیل و فعالیت «کمیسیون مدرسه‌یاری» با هدف مشارکت خیرین در مدیریت مدرسه و پیشبرد اهداف آموزشی و تربیتی به امضای علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش و دکتر ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز رسید.

گفتنی است: این مراسم به طور زنده از صفحه «مهر مدرسه» در شبکه‌های اجتماعی نیز پخش شد.

    Document