sorkhrod

شهر زیبای سرخرود

سرخرود جزء یکی از شهرهای زیبای نوار ساحلی استان مازندران محسوب می شود. موقعیت مکانی شهر زیبای سرخرود از شرق به شهر فریدون کنار و از غرب به شهر محمود آباد متصل می باشد. همچنین از سمت جنوب به ۲ تپه سرسبز باستانی با نام‌ تپه‌های قلاکتی خواهید رسید. قدمت این تپه‌ها به ۲۰۰ سال پیش می‌رسد. این قطب جدید گردشگری حاشیه خزر، از شمال به تپه های ماسه ای و اراضی بایر و قسمتی از آن به ساختمان های ویلایی لوکس و آپارتمان های ساحلی جدید، از شرق به شهر فریدون کنار و از غرب به شهر محمودآباد و از جنوب به شهرستان آمل متصل است. از آنجاییکه سرخرود در حال پیشرفت است سرمایه گذاری مسکن در سرخرود، سرمایه گذاری مطمئن برای مالکان محسوب می شود.

این شهر ساحلی در امتداد خط دریا و انتهای رود هراز قرار دارد. شهر ساحلی سرخرود واقع در شهرستان محمودآباد، از زیباترین مناطق گردشگری مازندران است. این شهر ساحلی از یک سمت منظره زیبای دریای خزر و از سمت دیگر، دشت های هموار و سرسبز در پهن دشت دامنه البرز، با سرمایه گذاری مسکن در سرخرود از سحر انگیزترین مناظر دلنواز مازندران بهرهمند شوید.

سرمایه گذاری مسکن در سرخرود

با توجه به نوسانات اقتصادی و قیمتی کشور، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ممکن است کم خطرترین نوع سرمایه گذاری برای باشد. درواقع هدف از خرید ملک در سرخرود، کسب سود در کنار مالکیت ملک است. سرخرود شهری در استان مازندران با چشم انداز زیبا و تمیز به دریا و ساحل که می توانید از نزدیک مناظر آن را ببینید و لذت ببرید. این شهر با جاذبه های طبیعی و گردشگری بی نظیر خود، افراد بسیاری را برای سرمایه گذاری در مسکن به خود جذب کرده است.
از جمله دلایلی که سرخرود برای سرمایه گذاری مناسب است عبارت اند از:

 • آب و هوای مطبوع
 • موقعیت جغرافیایی مناسب
 • وجود جنگل، دریا و مناظر زیبا
 • نزدیکی شهر سرخرود به پایتخت کشور
 • جاذبه های گردشگری
 • دسترسی آسان

مزایای ذکر شده سرخرود را به محل مناسبی برای سرمایه گذاری تبدیل می نماید. سرخرود در بین استان های شمال، مازندران می تواند بهترین گزینه برای شما در جهت سرمایه گذاری در مسکن باشد. با خرید واحدهای پروژه بزرگ Four seasons beach towerدر سرخرود، می توانید به راحتی از ویژگی های این شهر زیبای ساحلی و مزایای آن بهره مند شوید. بهترین گزینه برای داشتن یک سرمایه گذاری بلند مدت، انتخاب یکی از شهرهای مشهور شمالی است. سرخرود نسبت به شهرهای شمالی گزینه بهتری می باشد. زیرا همانطور که سرخرود به سمت مدرنیزه پیش می رود اما مسئولان شهرسازی به خوبی در حفظ آثار تاریخی این شهر کوشا بوده اند.

سایر مزایای سرمایه گذاری در سرخرود

برای داشتن سرمایه گذاری مسکن در سرخرود بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید تا با دید باز بهترین سرمایه گذاری را انجام دهید.

 1. شهر سرخرود اگرچه سالانه گردشگران زیادی به خود جذب می کند اما این شهر از آرامش محیطی بسیار خاصی برخوردار است. این امر مزیت بزرگی برای شهرستان سرخرود محسوب می شود.
 2. شهرستان سرخرود از نظر جغرافیایی نسبت به سایر شهرهای شمالی به تهران نزدیکتر است. همچنین راه های دسترسی بسیار خوبی دارد. به همین دلیل سرخرود انتخاب بسیاری از گردشگران از شهرهای مختلف ایران و جهان است.
 3. داشتن سند کامل ملکیت امتیاز بسیار ویژه ای محسوب می شود.
 4. اصول مهندسی از لحاظ فنی و زیبایی در پروژه Four seasons beach tower  کاملا رعایت شده است.
 5. سرخرود با برخورداری از دشت های وسیع و حاصلخیز و زمین های زیبا و تحسین برانگیز به عنوان گوهری در شمال ایران درخشیده است و جایگاه ویژه ای در این منطقه دارد.

شهر سرخرود با جاذبه های گردشگری فراوان، مناظر زیبا و دیدنی، موقعیت جغرافیایی، روش های دسترسی و امکانات، یکی از شهرهای مناسب برای سرمایه گذاری در شمال کشور است. این شهر فاصله کمی با تهران دارد. سرمایه گذاری مسکن در شمال به خصوص در سرخرود که یکی از مناطق پررونق شمال محسوب می شود می توانید سود کلانی کسب نمایید. همچنین قیمت مسکن در سرخرود در مقایسه با اکثر شهرها مناسب و ارزان است. سرخرود به سرمایه گذاران اجازه می دهد ملک را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری نمایند. این شهر با توجه به اینکه سالانه تعداد زیادی از مسافران و گردشگران را به خود جذب می کند، نیروهای جوان و خلاق بسیاری را نیز به کار می گیرد. به همین جهت امنیت سرمایه گذاری در این شهر را دو چندان می کند.

شرکت مهندسی نقشه پردازان آسیا با ۳۰ سال سابقه درخشان در زمینه ابنیه و تعهد کاری بالا در تحویل به موقع واحد های در دست ساخت، آرامش خاطر شما عزیزان را در شهر زیبای سرخرود به ارمغان می آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از صفحه

پروژه بزرگ (Four seasons beach tower) دیدن نمایید یا با شماره ۷۹۲۹۸۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *