حمد و سپاس پروردگار منان را که در سایه الطاف بیکرانش، خانواده بزرگ نپاسازه توانست گام مهمی در راستای خدمت رسانی و ایفای نقش در جامعه مهندسی کشور (به منظور رفع نیازهای عمرانی و مهندسی کشور) قدم بردارد تا با رشد و پیشرفت دانش و تجربه بیش از سه دهه فعالیت همراه با ایجاد محیطی آرام و مشارکت پذیر در درون سازمان، بستر مناسبی جهت رضایت ذینفعان در راستای توسعه کسب و کار فراهم آورد.

این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان، بهره مندی از نیروهای با انگیزه، بکارگیری تکنولوژی های نوین و ابزارهای مالی هوشمندانه، مشتری مداری، تفکر و تعهد و با پایبندی به اصول و اخلاق حرفه ای بر پایه خرد جمعی در بهره وری و هم افزایی قدم برداشته و در راستای بهبود مستمر و تعالی سازمانی به یاری حق تعالی حرکت خواهد نمود.

خدمات شرکت مهندسی نپاسازه

امکان سنجی فنی - اقتصادی

شرکت نقشه پردازان آسیا با بکارگیری متخصصین حوزه های مهندسی، مدیریت پروژه، ساخت و اجرا مطالعات امکان سنجی (Feasibility studies) را انجام می دهد.

امكان‌سنجي (تعيين محل)

یکی دیگر از خدمات ما شامل مطالعات شبكه و پخش بار، زمين‏ شناسي، ژئوتكنيك، محيط زيست، سوخت‏ رساني، منابع آب، انتقال آب، جاده‏ هاي دسترسي و مواردی دیگر از این قبیل می باشد.

مديريت، برنامه‌ريزي و كنترل پروژه

به عنوان یکی از شرکت های بزرگ پیمانکاری در صنعت راه و ساختمان خدمات تخصصی مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه های عمرانی را انجام می دهیم.

طراحي مفهومي، پايه و تفصيلي

واحد طراحی و معماری شرکت ما به عنوان یکی از پویا ترین بخش های سازمان اقدام به طراحی پروژه ها می نماید.

ايفاي نقش مديريت پيمان MC

ايفاي نقش مديريت پيمان در پروژه‌ هاي صنعت برق، آب، نفت و گاز براساس استاندارد هاي به روز مديريت پروژه.

مشاركت در پروژه‌هاي B.O.O ، B.O.T

یکی از ارکان خدمات شرکت نپاسازه مشارکت در قراردادهای احداث، تملک و بهره ‌برداری است که به اختصار قرارداد B.O.O هم خوانده می شود.

پروژه های در حال انجام ما ...

– سرمایه گذاری و ‌ساخت انواع پروژه های عمرانی

مشتریان شرکت مهندسی نپاسازه